Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Lovely souls

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Lovely souls Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lovely souls   Lovely souls EmptyTr. 02 17, 2010 10:06 am

Tai va-kuriu tokia istorija.Idesiu pirma skyriu,jeigu patiks-daugiau.Aciu Marciui,Geduciui,Edviui ir Justei uz paskatinima.Rasai-uz veikeju vardus ;) Rasysiu,kaip esu ipratusi.

---
-Sarlote,ar tu pabusi kada nors?-pasigirdo grieztas mokytojos balsas.Kaip visada.
As megstu svajoti apie viska ir visada.Juk taip gera atitrukti nuo kasdienybes,tiesa?
Mano vardas Sarlote.Mokausi 10 klaseje.Nieko idomaus.Mokykloje niekada niekas nevyksta,todel ir megstu svajoti.Siaip,mano manymu,esu tipine moksleive,tik gal kiek keistoka,bet daugiau nieko.
Kai pamoka pagaliau baigiasi,issmunku laukan su savo vienintele tikra drauge Erika.Mes abi nueiname i valgykla ir susedame prie stalo.Pirma karta sia diena pastebiu,jog visi sujude.Tikriausiai koks nors renginys.
Galiausiai su Erika iseiname laukan ir susedame ant zoles.Pradejome kalbetis apie filma,matyta praeita savaite,kai pamaciau tai,del ko sujudo visa mokykla.
Pagrindiniu mokyklos taku ejo 2 vaikinai.Naujokai ir tikrai ne cionyksciai.Pirmasis atrode tarsi modelis-sviesiais plaukais,aukstas,dailiu veido bruozu.Vos galejau atplesti nuo jo akis,nors jis net nepasiziurejo i mano puse.Kitas vaikinas,einantis uz jo,buvo dar aukstesnis,juodais plaukais,taip pat grazus.Jis pasiziurejo i mane ir nusisypsojes mirktelejo.As syptelejau jam-draugiskas vaikinas.Bet mane labiau trauke sviesiaplaukis.
-Zinai,kas jie?-paklausiau Erikos.
-Broliai.Atvyko pries savaite.Daugiau nezinau,-guztelejo ji ir mes nuskubejome i pamoka.
Vos atsisedau i suola,kai pro duris iejo mokytojas su tamsiaplaukiu vaikinu.Sis,net neprisistates klasei,atejo ir atsisedo salia manes.
-Sveika.As Krisas,-jis draugiskai nusisypsojo,taip vel sukeldamas man sypsena.
-Labas.As Sarlote.
-Nepriestarauji,jei sedesiu salia?-paklause Krisas.
-Ne.Tiesa sakant,bus smagu,nes daznai sedziu viena,-ispliurpiau.Kvaisa.
-Tikrai?Kodel?-vaikinukas atrode nuosirdziai susidomejes.
-Turiu tik viena drauge,kuri jau susitarusi sedeti su kitais,-pasakiau.
-Aisku.As is vis nieko nepazistu,isskyrus savo broli Rici ir tave.
Tai va.Modelio vardas Ricis.Buciau paklausinejusi Krisa,bet mus sudrausmino mokytojas ir privalejome dirbti.
Po pamokos as su Erika nuejau i viena kabineta,o Krisas i kita.Erika padare man tikra kryzmine apklausa:apie ka kalbejotes?kas jis toks? ir panasiai.Bet man galvoje buvo ne Krisas,o Ricis...
Eidama is mokyklos pamaciau,kad abu broliai ilipa i prabangius automobilius ir nuvaziuoja aukstuomenes rajono link.Turtuoliai.
Namuose visa laika svajojau,bet ne apie iprastus dalykus,o apie sviesiaplauki vaikina...Net nekalbejau su juo,o jau taip apsuko man galva.
Kita diena nekantriai ejau i mokykla.Norejau isvysti Rici.Bet pamacius ji mano nuotaika sugedo-aplink ji sukosi burys merginu.Neatrodo,kad jam tai nepatiktu.
Greitai pradejau eiti pirmyn,kai kazkas paliete mano peti.
-Labas,-pasigirdo Kriso balsas.Pasiziurejusi ir vel isvydau ji geros nuotaikos.
-Aha-tarstelejau ir toliau ejau.
-Blogos nuotaikos?-pastebejo jis,eidamas kartu.
-Taip,-nemaciau prasmes meluoti.
-Kas nors atsitiko?-jutau jo idemu zvilgsni.
-Koks tau skirtumas?-suburbejau ir nuejau salin.
Per matematika,kai Krisas atsisedo salia manes,buvau susigedusi.
-Atleisk...uz ta...-murmejau.
-Viskas gerai,-jis syptelejo ir mes susitelkeme i pamoka.
Jai pasibaigus,isejome laukan.
-Iki,-syptelejau.
-Viso,-nusisypsojo Krisas ir isedes i automobili nuvaziavovo.Ricio nesimate.
"Jezau,kas man darosi?"galvojau,eidama namo.Tikrai nieko gero.
Atgal į viršų Go down
Kitty




Pranešimų skaičius : 5171
Reputacija : 5
Join date : 2009-12-27
Age : 28
Miestas : Sin City

Lovely souls Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lovely souls   Lovely souls EmptyTr. 02 17, 2010 4:26 pm

Oho... kai kurios istorijos detalės laaabai primena mano gyvenimą o.O
Mane tikrai sudominai ;D
Atgal į viršų Go down
http://ateities-hogvartsas.forumotion.net/
Sve?ias
Svečias




Lovely souls Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lovely souls   Lovely souls EmptyPen. 02 19, 2010 12:46 pm

Aciu ;)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Lovely souls Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lovely souls   Lovely souls EmptyPen. 03 05, 2010 8:27 pm

Kaip gražu. ^^
Irr.... noriu dar.xDDD
Atgal į viršų Go down
Effy

Effy


Pranešimų skaičius : 187
Reputacija : 0
Join date : 2010-01-16

Lovely souls Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lovely souls   Lovely souls EmptyPen. 03 05, 2010 8:32 pm

Me irgi nori daar ^^
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Lovely souls Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lovely souls   Lovely souls Empty

Atgal į viršų Go down
 
Lovely souls
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Už RPG ribų :: Mūsų kūryba-
Pereiti į: