Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Hey dūds ! Whats up ?

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Katniss.

Katniss.


Pranešimų skaičius : 76
Reputacija : 0
Join date : 2010-12-31

Hey dūds ! Whats up ?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Hey dūds ! Whats up ?    Hey dūds ! Whats up ?  EmptyŠt. 01 01, 2011 6:48 pm

Tai Heyu žmogiukai :}
Kas naujo ? Užimanėt apie mane sužinot ... negerai.Nui bet kalusykit įdėmiai.
Esu Rima ( tikras vardas Rimutė ) , man NET 13 !!! Tuoj bus keturiolika.Gyvenu invalidų mieste Alytuj. Lankiau muzikos mokyklą ir paritais baigaiu.Mokausi antrukėj,A klasėj.Dabar lankau...pianiną, AMES , linijinius šokius ir "O lia lia " pop chorą.Myliu labai dainuot ir tiesiog negaliu apseit be kūrybos.Norėčiau būt...būt režisiere nors renkousi psichologija xDD . Žmonės ( draugai ) mane įparto vadint Zoja , nes esu linkus į House Of Night.tai vat.Tiek apie mano varganą gyvenimuką :).
Bey ;D
Atgal į viršų Go down
Judith

Judith


Pranešimų skaičius : 207
Reputacija : 0
Join date : 2010-12-25

Hey dūds ! Whats up ?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hey dūds ! Whats up ?    Hey dūds ! Whats up ?  EmptySk. 01 02, 2011 11:56 am

Kodėl varganą ? ; D
žodžiu, žinojau kad tu Rima Rimūtė pagal tavo el. paštą ;DDD
Atgal į viršų Go down
Katniss.

Katniss.


Pranešimų skaičius : 76
Reputacija : 0
Join date : 2010-12-31

Hey dūds ! Whats up ?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hey dūds ! Whats up ?    Hey dūds ! Whats up ?  EmptySk. 01 02, 2011 12:04 pm

pagal mano gmailiuką kurio faktiškai nenaudoju xDDD
aaaa, šiaip ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Hey dūds ! Whats up ?  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hey dūds ! Whats up ?    Hey dūds ! Whats up ?  Empty

Atgal į viršų Go down
 
Hey dūds ! Whats up ?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Už RPG ribų :: Tikrieji mes-
Pereiti į: