Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Zudynes svetimoje planetoje

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Kinkas




Pranešimų skaičius : 546
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-10

Zudynes svetimoje planetoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Zudynes svetimoje planetoje   Zudynes svetimoje planetoje EmptyAntr. 07 20, 2010 11:43 am

Tingejau galvot vardu tai tikiuosi nesupyksit.


1 Skyrius.

Nasa stotis amerikoje, vyksta kareiviu ir kosmonautu surasimas I komanda kuri bus issiusta I kita planeta.
Atejau geros kelios valandos po surasimo pradzios, todel eilute pries mane buvo didele. Po keliu valandu laukimo isauso ta akimirka kai priejau prie stalelio uz kurio sedejo moteris su svelniais veido bruozais. Man ji padave kruva popriegaliu kuriuos turejau uzpildyti kad patekciau i komanda. Uz kokiu dvieju – triju minuciu as jei padaviau pilnus blankus. Mergina juos greit perskaite ir padave reikiamo dydzio rubus su lapuku ant kurio buvo parasyta kur reikejo atvykt. As iskentejas ta pragara iskart paemiau maiseli ir popiereli ir nuskubejau namo ruostis.
Mano namai buvo toli, todel vaziuoti reikejo ilgai. Po kokiu triju valandu vaziavimo as stovejau pries savo namu ir rakinau duris. Iejau I kambari ir uzdares duris kaip koks mazas vaikas nubegau persirengti. Rengiausi ilgai nes drabuziai buvo labai aptemti. Po sunkaus “darbo” isejau su keistai atrodanciais rubais. Issiemiau popiereli kuris buvo mano kiseneje. Pasiziurejas nustebau nes atvykti turejau po savaites todel laiko turejau per akis. Iskart suskambinau draugams nes reikejo atsvesti. Kai visiems buvo suskambinta as nuejau persirengti. Susirades rubus ir kreditine nuejau I vonios kambari persirenkti. Vel pradejau kovoti su tais aptemtais rubais. Po geru desimt minuciu zaidimo su tais rubais, buvau apsivilkes savo normalius rubus. Iskart nuskubejau prie duru nes jau prie ju lauke mano sukviesti draugai. Tik atidariau duris ir visi tiesiog ikrito I namus su dezemis alaus. Nuvedziau savo draugus I svetaine kur stovejo ploksciaekranis telikas. Visi sukrito ant sofu, o alu padejo I sona. Visi pradejo gerti ir taip givenau visa savaite, viena diena blaivas kita geriam.
Kai po savaites reikejo prisistatyt I bustine as krykstavau kaip mazas vaikas. Man tos keliavimo valandos iki bustines ne kiek neprailgo. Atrode kad praejo vos kelios minutes ir as jau stovejau prie vado su tais aptemtais rubais. Kapitonas Vaiksciojo pirmyn atgal:
- Toje planetojo susitiksite ziauriu padaru, todel juos turit iskart uzmusti.
Visi buvom isitempe kaip stygos po tu zodziu. As netiketai pakeliau ranka, o vadas iskart atsisuko I mane.
- Ko norejai serzante Lee?
- Pone, o kokius gynklus galesim naudot?
As visdar buvau isitempes kaip styga.
- Tiksliai pamirsau paminet kad turesit lazerinius sautuvus su kuriais jus tapsit dar taiklesni.
Serzantas buvo patenkintas del tu sautuvu nes pats jau buvo juos isbandes. Tai po visu taisykliu issaiskinimo visi sulipom I erdvelaivi . Is mikrafono pasigirdo vado balsas.
- Visi prisisegat ir gero skrydzio .
Jis juokesi del tu zodziu.
- Tuoj bus paleista raketa vaikuciai todel prasom neapsimyzti.
- 9,8,7,6,5,4,3,2,1.
Pasigirdo paleidejo balsas ir raketa nuskrido I kosmoso platybes.
Po keliones koki menesi mum pries akis isdygo zemes dydzio planeta. Dar po keliu minuciu mes buvom jau prie stoties ir tik islipus is erdvelaivio pries mano akis atsivere didele dykuma kuri juose visa planeta. Mes pasiruosem ginklus ir nuejom iki bazes.



Laukiu kritikos.
Atgal į viršų Go down
Jared

Jared


Pranešimų skaičius : 212
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-19
Miestas : Anywhere You want

Zudynes svetimoje planetoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zudynes svetimoje planetoje   Zudynes svetimoje planetoje EmptyAntr. 07 20, 2010 12:09 pm

Kazkaip primena ta filma apie planeta kurioje pilna vabalu zudiku, kuriuos daro didelis viksras siurbiantis zmoniu smegenis. Bent is pradzios taip pasirode XD
Laukiu tesinio ;3
Atgal į viršų Go down
Kinkas




Pranešimų skaičius : 546
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-10

Zudynes svetimoje planetoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zudynes svetimoje planetoje   Zudynes svetimoje planetoje EmptyAntr. 07 20, 2010 12:11 pm

2 Skyrius.

Atejom iki bazes kuri atrode kaip didele pilis pastatyta is baltu bloku. Aplink visur buvo pastatyti kareiviai kad sauguotu mus nuo tu ateiviu.
Iejom I baze kur visi buvo pasiruose sautuvus jei uzpultu ateiviai. Mus nuvede pas kapitona. Kapitonas atsistojo is savo kedes ir pradejo I mus ziureti. Visus apziurejas jis mums pasake.
- Dar niekad givenime i savo buri nebuvau priemes tiek dauk karininkiu.
Is jo balso buvo galima galvoti jog jam patiko kad jos cia atvyko. Visos merginos sipsojosi bet neleido sau jusijuokti, vis delto jos buvo karininkes. Praejus kelioms minutems po apziurejimo visi isejom is jo kabineto.
Visi nuejo susirado kambarius ir pasideja daiktus isejm is savo kambariu. As pagalvojau ir nubegau pasimti isbandyti sautuvo. Nubeges pasiemiau sautuva ir kelias lazerines kulkas. Uzlipes ant sienos pirma karta pamacia tuos monstrus. Kaikurie buvo panasus I sunis, kaikurie I meskas tik su znyplem. As issigndes pradejau saudit I juos, o jie pradejo atsikirsti ir lipti sienom. Kapitonas iskart ijunge pavojaus signala ir visi tiesiog supludo prie sienu. Bet man nebuvo svarbu tie ateviai, nes prie manes stovejo mano sena meile Angel. Ji saude kaip profe ir zude juos taip kad atrode kad jie yra mazos skruzdelytes. Man laikas tada lyg sustojo ir as negalejau ne raumenelio pajudint . angel staiga atsisuko ir pradejo rekti.
- Lee saugokis.
As spejau atsigauti nuo meiles todel apsisukau ir tasi monstras stovejo pries mane. Jis is arti atrode dar ziauriau. O as vel isgirdau Angel balsa.
- Pasilenk!!
Tik man pasilenkus ji I to monstro galva sukale gal desimt kulku. Atsisukau I kita puse, o ten tie monstrai buvo isguldyti, o ju viduriai ir zarnos visur lakste I sonus.
Kai vsisi padarai buvo uzmusti mane pasikviete pasipiktines kapitonas. As bijodamas nuejau I jo kabineta.
- Zinot ka jus padares serzante.
- Taip zinau pone, as pradejau saudit I tas butybes.
As stovejau isitempes kaip stiga, o Kapitonas I mane piktai pasiziurejo.
- Ne, tu istumei I pavoju visa savo baze.
- Pone as nenorejau to.
As issigandu bet visdelto stovejau isitemepes.
- Ateik as tau parodisiu kas dabar bus su tais padarais.
Jis mostelejo ir pradejo eiti. As nusekiau paskui kol pamaciau morga.
- Sicia mes juos skrodziam ir issiaiskinom viena svarbu dalyka.
- Koki kapitone.
As ejau salia kapitono ir grozejausi ju isartytom zarnom.
- Ju viduriai yra kaip ir zmoniu.
Kaiptonas apsisuko kad matytu mane.
- Tikiuosi daugiau musu nestumsi pavoju ir nesaudisi I tuos padarus.
As linktelejau ir apsisukes pradejau eiti link savo kambario, o kapitonas stovejo ir vis dar ziurejo I mane piktu zvilgsniu.
Gryzes I kambari as nuejau ir atsiguliau nes jau buvo vakaras. Prie manes priejo mano vienas is geriausiu draugu.
- Kaip fainai buvo juos susauditi.
Jis dziugavo kaip vaikas delto kad teko pasauditi I tas butybes.
- Ryo nesidziauk taip.
Jis apsisuko ir nuejoas atsigule I savo lova. Po keliu valandu gulejimo viskas uztilo ir mes visi uzmigom.
Atgal į viršų Go down
Evili

Evili


Pranešimų skaičius : 6787
Reputacija : 1
Join date : 2010-01-06
Age : 29

Zudynes svetimoje planetoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zudynes svetimoje planetoje   Zudynes svetimoje planetoje EmptyAntr. 07 20, 2010 12:24 pm

Tu mano nuomuone jau zinai ;)
Atgal į viršų Go down
Kinkas




Pranešimų skaičius : 546
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-10

Zudynes svetimoje planetoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zudynes svetimoje planetoje   Zudynes svetimoje planetoje EmptyAntr. 07 20, 2010 12:24 pm

Aha :)
Atgal į viršų Go down
Vivienne




Pranešimų skaičius : 2683
Reputacija : 2
Join date : 2010-05-13

Zudynes svetimoje planetoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zudynes svetimoje planetoje   Zudynes svetimoje planetoje EmptyAntr. 07 20, 2010 12:25 pm

Viskas neblogai, tik akis labai bado klaidos, nelietuviškos raidės.. bet tęsk, įdomu ;]]
Atgal į viršų Go down
Kinkas




Pranešimų skaičius : 546
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-10

Zudynes svetimoje planetoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zudynes svetimoje planetoje   Zudynes svetimoje planetoje EmptyAntr. 07 20, 2010 12:27 pm

As rasau tik angliskai.


Paskutinį kartą redagavo Lee, Antr. 07 20, 2010 12:33 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Kinkas




Pranešimų skaičius : 546
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-10

Zudynes svetimoje planetoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zudynes svetimoje planetoje   Zudynes svetimoje planetoje EmptyAntr. 07 20, 2010 12:28 pm

3 Skyrius.

Naktis praejo sklandziai, nebuvo neivieno uzpuolimo. Kapitonas prikele visus kokia penkta – sesta valanda. Visi turejo susiruosti per desimt minuciu arba tures bekti simta ratu aplink forta be ginklo. Todel visi susiruose labia greitai. Kai atejom I Forto viduri ir sustojom eilute Kapitonas apziurejo ar mes pasiruose. Po apziureos kuri truko koki pusvalandi, visi nubego pasimti savo ginklu. Kai nuejau pasimti ginklo susitikau savo ger gera drauga Kevin ir jo suzadetine Lily.
- Patinka jums cia?
Paklausiau imdamas savo ginkla.
- Tikiuosi dar reikes I juos sauditi.
Kevin nusisipsojo ir pasiemes savo gynkla padave ir Lilei jos ginkla.
- Dabar teks saudit, todel saugok Lily.
Nusisipsojau ir pazvelgiau I Lily.
- Man nereikia jos saugoti, ji pati apsisaugo.
Kevin syptelejo, o prie jo priejo Lily ir pabuciavo ji.
- Nu balandelei as einu is cia.
As isejau ir net nenorejau ziuret kaip jie ten laizosi. Iskart isejas is ginklu sandelio nuejau ir uzlipes ant sienos pradejau ieskoti Angel. Ji stovejo paciam kampe iskur buvo geriausia sauditi. Tik man priejus ji piktai pasiziurejo I mane, bet greitai jos pyktis virto sypsena.
- Aciu uz tai kad vakar mane izgelbejai.
- Keareiviai turi vienas kita ginti
Ji sipsojosi, o as buvau tiesiog pakeretas jos sypsea ir balsu. Staiga visi tie padarai pradejo lysti lyg is po zemiu ir lipti sienomis. Jie buvo isalke, tai matesi is ju lipimo greicio. Mes iskart pasiruosem ir pradejom I juos sauditi. Padarai krito vienas po kito krito zemyn. Bet ir musiskiu spraciai mazejo nes kaikurie budavo suesti, kaikurie perkirsti per puse su ju znyplem. Po kokios valandos tie padarai gryzo I savo urvus , o musu buvo like vos puse. Visur telskojo kraujo balos po viso musio kuri cia vyko, Kaikur net neatpazinsi ar ten zmogus ar padaras nes jie buvo isvartyti zarnos metesi aplinkui. Angel net dziaugesi kad nukale apie septynesdiasimt padaru, o man kai visada nepasiseke, mano sautuvas buvo sukedes todel as pataikiau tik I du ir tai ju neuzmusiau. Visi po musio nuejom pavalgit ir kol mes valgem visi lavonai buvo nunesti I morgus. Pavalgem mes greit todel iskart buvom sukvesti I urvu tirinejimus. Mus kapitonas patikino kad tie padarai miega todel baime sumazejo. Visi nubego ruostis ir po kokio pusvalandzio visi atbegom iki vartu. Kai atidare vartus visi isbegom ir pasidaline I dvi grupes nubegom tirineti urvu.

Atgal į viršų Go down
Jared

Jared


Pranešimų skaičius : 212
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-19
Miestas : Anywhere You want

Zudynes svetimoje planetoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zudynes svetimoje planetoje   Zudynes svetimoje planetoje EmptyAntr. 07 20, 2010 1:05 pm

Na...Tai tik mano nuomonė, tad per daug nepyk...
Visų pirmą, apie pačią istoriją...
Veiksmas vyksta kiek per greit ir kiek nuobodokai. Nėra jokios intrigos - Jau antram skyriui iš eilės pasirodo tie ateiviai, juos nugalit ir po to einat ramiausiai valgyt. Jokių jausmų, nieko... Panašu į prastą rpg.
Ir...Kas iš to, kad tu ateivių žarnos kaip ir žmonių? Va to dalyko biški nesupratau
Visų antrą, gramatika...
Labai daug rašybos klaidų, man nesvarbu, kad rašai nelietuviškom raidėm, nes aš pati kartais nerašau taip, bet galėtum mažint tas klaidas.
Beje, pastebėjau I-ame ir II-ame skyriuje daug pasikartojimų. Surask kokių nors sinonimų besikartojantiems žodžiams
Ir dar kažkaip nepastebėjau, kad save būtum apibūdinęs...
Tai vat, čia mano pastabos.
Per daug nepyk, nes čia tik mano nuomonė...
O šiaip pataisius gautusi visai nieko istorija...
Sėkmės
Atgal į viršų Go down
Kinkas




Pranešimų skaičius : 546
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-10

Zudynes svetimoje planetoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zudynes svetimoje planetoje   Zudynes svetimoje planetoje EmptyAntr. 07 20, 2010 1:09 pm

As sita istorija tik rasiau, nei galvojau nei ka. Ir seip norejau pradet savo aprasimu bet nezinojau kaip itertp.
Atgal į viršų Go down
Jared

Jared


Pranešimų skaičius : 212
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-19
Miestas : Anywhere You want

Zudynes svetimoje planetoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zudynes svetimoje planetoje   Zudynes svetimoje planetoje EmptyAntr. 07 20, 2010 1:15 pm

Jei rašai negalvodamas, visai nerašai, nes nieko nesugalvoji, o tu sugalvoji, tik reikia šiek tiek pakoreguoti stilių ir viskas
Atgal į viršų Go down
Kinkas




Pranešimų skaičius : 546
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-10

Zudynes svetimoje planetoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zudynes svetimoje planetoje   Zudynes svetimoje planetoje EmptyAntr. 07 20, 2010 1:16 pm

Buvau pradejas kurit antra dali bet paskates tavo komentarus kaskodel persigalvojau (:
Atgal į viršų Go down
Jared

Jared


Pranešimų skaičius : 212
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-19
Miestas : Anywhere You want

Zudynes svetimoje planetoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zudynes svetimoje planetoje   Zudynes svetimoje planetoje EmptyAntr. 07 20, 2010 1:21 pm

O.o
Aš neliepiau tau nustot rašyt, o pakoreguot stilių. Žmogau xDD
Beje, antros dalies geriau nekurt nepabaigus pirmos, nes viskas susimaišo. Patikėk, čia iš mano patirties xDD
Atgal į viršų Go down
Kinkas




Pranešimų skaičius : 546
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-10

Zudynes svetimoje planetoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zudynes svetimoje planetoje   Zudynes svetimoje planetoje EmptyAntr. 07 20, 2010 1:22 pm

As ta pirma dali baigiau.
Atgal į viršų Go down
Jared

Jared


Pranešimų skaičius : 212
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-19
Miestas : Anywhere You want

Zudynes svetimoje planetoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zudynes svetimoje planetoje   Zudynes svetimoje planetoje EmptyAntr. 07 20, 2010 1:26 pm

Ooh... Ee... Ok....
Dabar jaučiuos kalta x.x
Ok... Darom taip... Tu kurk tą antrą dalį, bet pirmą rašyk jį į Word'ą ar sąsiuvinį, po to perskaityk, pakoreguok, lialialia ir panašiai. Kai jau būsi visiškai patenkintas, rašyk čia n.n
Atgal į viršų Go down
Kinkas




Pranešimų skaičius : 546
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-10

Zudynes svetimoje planetoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zudynes svetimoje planetoje   Zudynes svetimoje planetoje EmptyAntr. 07 20, 2010 1:41 pm

As jau nebeturiu tos antros dalies nes ja istryniau :)
Atgal į viršų Go down
Jared

Jared


Pranešimų skaičius : 212
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-19
Miestas : Anywhere You want

Zudynes svetimoje planetoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zudynes svetimoje planetoje   Zudynes svetimoje planetoje EmptyAntr. 07 20, 2010 1:42 pm

Eh. nu, daryk kaip nori xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Zudynes svetimoje planetoje Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Zudynes svetimoje planetoje   Zudynes svetimoje planetoje Empty

Atgal į viršų Go down
 
Zudynes svetimoje planetoje
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Už RPG ribų :: Mūsų kūryba-
Pereiti į: